Plánovanie

Ak chcete aby Váš "DEŇ" vyzeral skutočne podľa Vašich snov, tak si ho treba dobre naplánovať. Konzultáciami a názornymi ukážkami realizovaných akcií sa vyhneme nedorozumeniam a spresníme Vašu predstavu. Ako prvé začneme hudobným

výberom štýlu a potom dekoráciami

a harmonogramom.

Hudobný štýl

Môžeme si zvoliť akým štýlom bude sprevádzaná Vaša perfektná svadobná zábava, Váš prvý tanec a prvé tanečné kolo. Akým spôsobom rozprúdime zábavu, čo majú radi Vaši hostia. Aké skladby zahráme počas Vášho jedinečného večera. A v neposlednom rade vyhovieme každému jednému hosťovi z jeho hudobným želaním. Môžete si zvoliť svoj playlist a Všetko môže byť podľa Vašej predstavy. Ak ju nemáte, nechajte to na profesionála.

Osvetlenie

Nezabudnite na osvetlenie Vášho nezabudnuteľného dňa. Či sa jedná o priestor reštaurácie, kaštiela, zámku, kultúrneho domu alebo špecifickej miestnosti, je veľmi dôležité doplniť atmosféru príjemnymi svetelnými dekoráciami. Takisto tanečný parket musí byť rozliaty sýtymi farbami, ktoré uvolnia tanečnú atmosféru a odviažu sa tancovať aj tí hostia, ktorí bežne netancujú.


Moderovanie

Každý jeden vstup, príhovor, alebo oznam publiku je distingvovaný, zrozumiteľný, presne pre to, aby Vaši hostia vedeli čo nasleduje, čo sa chystá a na čo sa môžu tešiť. Všetko pekne po poradí sa dozvedia od Dj-a. Presne pre to, aby boli informovaný o každej odrážke Vami naplánovaného svadobného programu.